• In English
  • Понад 1,3 тис. підприємців Дніпропетровщини долучились до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»
    Дніпропетровська ОДА, опубліковано 03 червня 2020 року о 13:44

    Отримати від 50 тис. до 3 млн грн – за низькою відсотковою ставкою. На Дніпропетровщині 1325 підприємців вже приєдналися до програми «Доступні кредити 5-7-9%». Кошти надають на закупівлю або оновлення техніки, будівництво чи модернізацію виробничих приміщень. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «За держпрограмою представники мікро та малого бізнесу можуть отримати кредитування за зниженою ставкою – під 5, 7 або 9%. На Дніпропетровщині відбір банків-партнерів пройшли 1325 підприємців, 32 – вже отримали позики. Основний попит – на кредити у галузі сільського господарства та закупівлю медичного обладнання», – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

    Отримати кошти за програмою «Доступні кредити» можна в одному з  банків-партнерів. Нині ця послуга доступна в Укргазбанку, Ощадбанку, Приватбанку, Укрексімбанку, Банку Львів, Банку ПУМБ, Банку Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанку, Банку «Восток» і Кредо Банку.