• In English
 • Україна має приєднатися до Європейського інституту лісу: Уряд схвалив відповідне рішення

  Кабінет Міністрів України 23 вересня схвалив проект Закону України «Про приєднання України до Конвенції про Європейський інститут лісу».

  «Приєднання до Конвенції про Європейський інститут лісу буде корисним для України та дозволить впливати на політику роботи інституції. Це сприятиме активізації науково-дослідного потенціалу та ефективному об'єднанню наявних ресурсів багатьох європейських країн у сфері лісових наукових досліджень та передових методів і технологій лісоуправління», - зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

  Довідково

  Європейський інститут лісу – міжнародна організація, створена європейськими державами у формі асоціації для сприяння вивченню лісового господарства, лісів та збереження лісу на європейському рівні. Відповідно до Конвенції членство в організації набувається на рівні держави. На даний час 26 країн Європи є членами Конвенції.

  Діяльність Європейського інституту лісу направлена на формування загальноєвропейської лісової політики і консолідацію сучасних наукових знань про ліси у Європі.