• In English
 • Україна має намір приєднатися до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 квітня 2018 року о 19:23

  Україна має намір до кінця року приєднатися до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки. Про це, перебуваючи з робочим візитом у Литві, заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відвідування цього Центру.

  Директор Центру Гінтарас Багдонас запевнив у готовності до розширення співпраці Центру НАТО з Україною за різними перспективними напрямами, зокрема, стосовно проведення конференцій, навчань у контексті оборонних аспектів у сфері енергетичної безпеки, а також розроблення та видання спільних аналітичних публікацій.

  Крім того, за словами Гінтараса Багдонаса, Центр готовий прийняти українського експерта для обміну досвідом у галузі енергетичної безпеки та участі у спільних проектах.

  «Радий буду привітати український прапор біля Центру НАТО», – зазначив Гінтарас Багдонас.

  Сторони також обговорили потребу в проведенні спільних навчань, спрямованих на розбудову основних елементів системи стійкості, з урахуванням результатів успішно проведених командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які відбулися торік в Україні за підтримки Центру НАТО.

  Україна має намір приєднатися до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки