• In English
 • МОН: Медична довідка для зарахування в школу поширюється й на зарахування в дитсадок
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 19 квітня 2018 року о 18:39

  Відтепер для зарахування дитини до дитячого садочка або школи потрібно надавати медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду». Вона містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою.

  Відповідне роз’яснення у відповідь на лист МОН надає Міністерство охорони здоров’я. Запит виник у зв’язку зі скасуванням МОЗ форми первинної облікової документації «Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» (форма № 026/о).

  Замість неї для зарахування до шкіл залишили довідку форми № 086-1/о, однак лишалося неврегульованим питання, яку довідку потрібно подавати для зарахування до дитсадків. За рішенням МОЗ, ця ж довідка, форми № 086-1/о, поширюватиметься і на дошкільні заклади.

  Окремо у роз’ясненні йдеться про те, що під час зарахування дитини до дитсадка батьки також мають подавати довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

  Нагадуємо, що раніше МОН надало роз’яснення, що в Україні не визнаються будь-які освітні документи, видані на окупованих Росією територіях. https://mon.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-ne-viznayut-bud-yaki-osvitni-dokumenti-vidani-na-okupovanih-teritoriyah-rozyasnennya-mon