• In English
 • Україна готова розпочати масштабну закупівлю високотехнологічної зброї зі США та країн-членів НАТО, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 18:48

  Україна зацікавлена розпочати масштабну закупівлю високотехнологічного оборонного обладнання зі Сполучених Штатів Америки, у тому числі додаткових комплексів летальної зброї, таких як ракети Javelin. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з представником США у Групі стратегічних радників високого рівня Міністерства оборони України генерал-лейтенантом Збройних Сил США Кітом Дейтоном.

  «Буквально вчора Президент Петро Порошенко підписав закон про закупівлю зброї за кордоном без посередників, який до того був підтриманий Урядом та Верховною Радою. Вважаю це добрим сигналом для зміцнення обороноздатності нашої держави», – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

  Також вона зазначила, що Україна сподівається стати активним учасником американської програми «Іноземне військове фінансування» (Foreign Military Financing, FMF). «Допомога США продовжує вдосконалювати підготовку бойових частин Збройних Сил України, їхнє обладнання, медичне та матеріально-технічне забезпечення. Маю надію, що з новим законодавством наша співпраця стане ще міцнішою», – наголосила Віце-прем’єр-міністр.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе привітала пана Кіта Дейтона з нещодавнім призначенням (Кіт Дейтон увійшов до групи стратегічних радників високого рівня 27.10.2018 року). «Переконана, ваш унікальний досвід, знання регіону та свіжий погляд на ситуацію в Україні нададуть нового імпульсу та енергії для подальшого реформування сектору безпеки й оборони України», – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

  «Це місія, яку я взяв на себе. Відтак вся наша команда сфокусована на тому, щоб допомогти Україні впроваджувати якісні реформи оборонного сектору», – наголосив Кіт Дейтон.

  «Я добре розумію складність умов, у яких опинилася Україна, однак не потрібно шукати причини, що гальмують процес перетворень у країні. При наявних можливостях необхідно наполегливо працювати, не спиняючи процес реформування сектору безпеки й оборони України», – підкреслив стратегічний радник високого рівня від США пан Кіт Дейтон.

  Україна готова розпочати масштабну закупівлю високотехнологічної зброї зі США та країн-членів НАТО, – Іванна Климпуш-Цинцадзе Україна готова розпочати масштабну закупівлю високотехнологічної зброї зі США та країн-членів НАТО, – Іванна Климпуш-Цинцадзе