• In English
 • Україна активізує співпрацю з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 12:05

  Сьогодні, 8 листопада, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зустрівся з Генеральним директором Кувейтського фонду арабського економічного розвитку (КФАЕР) Абдулвахабом Аль-Бадером.

  «Ми приділяємо велику увагу розвитку взаємовигідної співпраці з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку в інвестиційній сфері. Розширення економічних зв'язків з авторитетними кувейтськими фінансовими установами, а також залучення КФАЕР до реалізації кредитно-інвестиційних проектів в України є важливим пріоритетом діяльності нашого Уряду», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

  «Ми сподіваємося на спільну реалізацію з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку проектів в Україні, особливо у галузі охорони здоров’я, сільського господарства та будівництва, включаючи інфраструктурні проекти», - підкреслив він.

  Павло Розенко також наголосив, що наразі опрацьовується питання створення відповідної Робочої групи, до складу якої будуть включені українські експерти з усіх причетних міністерств та відомств, з метою прискорення налагодження співробітництва з КФАЕР.

  Віце-прем’єр-міністр України також висловив вдячність за допомогу, надану Україні Кувейтським фондом арабського економічного розвитку.