• In English
 • Укравтодор розпочинає співробітництво з Bolt
  Державне агентство автомобільних доріг України, опубліковано 31 січня 2020 року о 12:31

  31 січня 2020 року Укравтодор оголосив про початок співпраці з європейською платформою для замовлення поїздок Bolt. Це один із перших кроків державного агентства на шляху до створення відкритої мережі співробітництва із ключовими міжнародними інноваційними компаніями.

  «Довгий час Укравтодор асоціювався з кризовими комунікаціями. Наша мета — змінити це уявлення і нарешті змінити образ агентства, як закритої державної інституції.

  Укравтодор — це не лише про дороги. Це про збереження життя людей, еко-відповідальність, ефективність і людську взаємодію. У компанії Bolt ми вбачаємо партнера, який сповідує вищезгадані цінності та має необхідний досвід і ресурси, щоб просувати їх спільно з нами», — зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

  Основний напрям взаємодії Укравтодору та компанії Bolt — просвітницькі проекти, які стосуються безпеки руху, чистих узбіч, культури поведінки на дорогах, а також збору даних про актуальний стан на дорогах.

  «Ми інвестуємо в Україну, вважаємо це перспективною справою та будемо розширювати своє покриття по всій країні. Саме тому співпраця з Укравтодором є для нас стратегічним партнерством, яке допоможе втілити важливі для країни проекти та покращити життя громадян», — підкреслив Тарас Потічний, регіональний менеджер компанії Bolt.

  Нагадаємо, що у грудні 2019 року Укравтодор ініціював проекти співробітництва з інноваційними компаніями, які працюють у дорожній галузі. Ці партнерства є частиною плану дій зі створення ситуаційного центру Укравтодору. Він забезпечуватиме оперативну обробку інформації, що надходить із доріг загальнодержавного значення.