• In English
 • Українські стартапи можуть взяти участь у головній EdTech-події Британії Bett UK 2024: розпочато набір
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 10 листопада 2023 року о 14:01

  Україна вперше візьме участь у найбільшій у Великій Британії події у сфері освітніх технологій — Bett UK 2024. Захід пройде 24-26 січня у Лондоні.

  Під час події українські компанії зможуть презентувати власні інноваційні рішення на міжнародній арені, а також познайомитися з лідерами EdTech-індустрії з усього світу. У заході візьмуть участь 30 тисяч освітян та інноваторів із понад 123 країн світу. Протягом трьох днів учасники обмінюватимуться EdTech-контентом та оглядатимуть продукти від 600 компаній-учасників.

  МОН разом з Мінцифри, Українським фондом стартапів, Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту та акселератором YEP організовують конкурсний добір на участь у конференції.

  Взяти участь можуть EdTech-стартапи, які:

  • перебувають на стадії Seed або Series A;
  • мають traction, клієнтів та залучені інвестиції;
  • зареєстровані та ведуть діяльність в Україні, а також позиціонують себе як українські. Про це має бути зазначено на сайті та на всіх загальнодоступних публічних ресурсах типу Crunchbase;
  • готові покрити витрати на проїзд до місця конференції та проживання.

  Організатори делегації забезпечать квитки на захід Bett UK 2024 для одного-двох представників від стартапу та стенд для 8 українських стартапів, а також участь дібраних команд в активностях делегації, зустрічах з інвестиційними фондами, представниками влади, акселераторами, інкубаторами та іншими організаціями у сфері технологій. Покриття travel та accommodation cost для учасників делегації не передбачено.

  Як взяти участь у програмі?

  1. Заповніть заявку про продукт / послугу.
  2. Пройдіть перевірку на відповідність умовам конкурсу.
  3. Проведіть пітч та презентацію стартапу перед журі.
  4. Очікуйте на результати відбору.

  Подати заявку на участь можна за посиланням до 20 листопада: https://usf.com.ua/bett-uk-2024-u-londoni/

  Заповнювати заявку та підготувати презентацію необхідно англійською мовою. Ваша заявка буде розміщена в особистому кабінеті порталу Українського фонду стартапів у розділі «Програми партнерів».

  Детальніше про програму конференції — https://bit.ly/474qzKE