• In English
 • Україна та ОАЕ розвивають цифрове партнерство, - Юлія Свириденко
  Міністерство економіки України, опубліковано 08 березня 2023 року о 15:49

  ОАЕ зацікавлені у використанні архітектури сервісу Дія, а Україна зацікавлена у використанні інструментів штучного інтелекту (АІ) в прогнозуванні економічного розвитку. Про це заявила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Державним Міністром штучного інтелекту, цифрової економіки та програм віддаленої роботи ОАЕ Омаром Бін Султаном Аль Оламою. 
  Юлія Свириденко підкреслила провідну роль, яку займає цифровізація в українському суспільстві, зокрема під час війни. Вона наголосила на успіхах державних електронних послуг та на тому, як вони допомогли вимушеним переселенцям.
  «Наразі понад 18 мільйонів українців користуються сервісом Дія, інструментом цифрової ідентифікації та гаманцем, який поєднує в собі майже всі послуги, які надає держава. Архітектура сервісу Дія також використовується за кордоном. Україна також бере участь у проекті ЄС із розробки електронного гаманця», - повідомила Юлія Свириденко.
  Незважаючи на триваючу війну, українська ІТ-індустрія розвивається, торік з рекордним експортом у 7,34 мільярда доларів.
  «Нам потрібно розвивати партнерство в цифровій сфері між Україною та ОАЕ. Ми працюємо над тим, аби міждержавні угоди між Україною та ОАЕ сприяли взаємодії ІТ компаній», - запропонувала Юлія Свириденко.