• In English
 • Україна та Нідерланди мають потенціал для інтенсифікації співпраці в енергетичних проектах, – Юлія Підкоморна
  Міністерство енергетики України, опубліковано 25 січня 2023 року о 22:11

  Заступник Міністра енергетики України Юлія Підкоморна провела робочу зустріч з Тимчасовою Повіреною у справах Нідерландів в Україні Есселін ван Еертен.

  Сторони обговорили результати участі української делегації у Світовому форумі з питань розвитку та використання водню, який відбувся восени 2022 року у Нідерландах. Також на зустрічі йшлося про шляхи інтенсифікації співпраці у галузі енергетики та можливості практичної імплементації двосторонніх проектів.

  Юлія Підкоморна подякувала Уряду Нідерландів за значну підтримку в боротьбі із російським агресором, а також наголосила на тісній співпраці між Міненерго та Міністерством енергетики та кліматичної політики Нідерландів на рівні міністрів Германа Галущенка та Роба Йеттена.

  Також обговорювалася важливість застосування новітніх енергоефективних та енергозберігаючих технологій у повоєнному відновленні економіки України, розвитку альтернативних видів палива з метою недопущення енергетичного шантажу Європи країною-агресором та подальша підтримка Нідерландами України у протистоянні російській федерації.