• In English
 • Мінмолодьспорт: Україна пропонує Латвії розвивати нові форми співпраці у молодіжній сфері
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 березня 2023 року о 16:53

  Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков взяв участь в онлайн-режимі у Дев’ятому засіданні Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Захід відбувся 22-24 березня 2023 року в м. Рига (Латвія). 

  Під час засідання, з-поміж іншого, обговорювалися питання співробітництва між Україною та Латвією у сферах молодіжної політики, сфері фізичної культури і спорту. 

  Андрій Чесноков подякував латвійській стороні за допомогу українським спортсменам та національним збірним командам, які тренуються та беруть участь у змаганнях на території Латвійської Республіки, а також за допомогу українській молоді, яка наразі має статус тимчасового прихистку у Латвії.  

  Заступник Міністра окремо відзначив потужну та важливу для України позицію латвійської сторони у питанні недопущення представників країн-агресорок до міжнародних спортивних змагань, у тому числі майбутніх Олімпійських ігор.

  У ході свого виступу Андрій Чесноков наголосив на зацікавленості Мінмолодьспорту у подальшому співробітництві та запропонував започаткувати новий формат взаємодії у післявоєнний період: організацію обмінів молоддю України та Латвії, беручи за приклад існуючий формат українсько-польських та українсько-литовських обмінів молоддю.