• In English
 • Мінмолодьспорт: Швеція підтримуватиме Україну у розвитку молодіжної політики
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 березня 2023 року о 16:48

  Під час участі у Молодіжній конференції ЄС у м. Векше українська делегація на чолі із заступником Міністра молоді та спорту України Мариною Попатенко зустрілася з Державним секретарем Міністерства охорони здоров’я та соціальних питань Швеції Петрою Норебек. 

  Марина Попатенко подякувала шведській стороні за підтримку загальної санкційної політики щодо росії та білорусії, спрямованої на повну заборону російським і білоруським спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях під будь-яким прапором, у тому числі нейтральним, що продовжує відстоювати Мінмолодьспорт у співпраці з національними спортивними федераціями.

  Заступник Міністра поінформувала про ситуацію в молодіжній та спортивній сферах в Україні в умовах російської військової агресії, зосередивши особливу увагу на роботі, яку веде Мінмолодьспорт для розвитку цих сфер.

  «Ми працюємо у напрямі розвитку молодіжної роботи, посиленні участі молоді, підтримуємо ініціативи громадського сектору та міжнародних партнерів, спрямовані на підтримку молоді. Одним з пріоритетних напрямів є розвиток Українського молодіжного фонду, що надаватиме гранти на підтримку актуальних для держави молодіжних проектів, тому надзвичайно важливо посилювати партнерство для відкриття спільних грантових програм для молоді», — наголосила Марина Попатенко.

  Петра Норебек зазначила, що шведська сторона продовжить підтримку України та готова надавати експертну допомогу у розвитку молодіжної політики.