• In English
 • Україна планує залучати міжнародні страхові компанії до страхування воєнних ризиків, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 червня 2023 року о 20:52

  Заяву про наміри щодо перезапуску ринку приватного страхування для підтримки стійкості та відбудови України підписано сьогодні на полях конференції в Лондоні.

  Документ укладений між Європейською Комісією, Швейцарією, Норвегією, Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міністерством економіки України.

  Як зазначив Глава українського Уряду, підписання зазначеної Заяви дасть старт страхуванню бізнесу від воєнних ризиків при інвестиціях в Україну. За рахунок донорської підтримки буде можливість знову залучати українські та міжнародні страхові та перестрахувальні компанії. Це сприятиме поверненню іноземних інвестицій в Україну, що своєю чергою означає відновлення економіки, робочі місця та податки для підтримки української армії.

  «Відбудова України стане найбільшим проектом відновлення з часів Другої світової війни. Ми залучаємо до цього процесу всіх наших міжнародних партнерів, а також приватний сектор. Саме він буде рушієм відбудови України», — наголосив Прем'єр-міністр.

  Україна планує залучати міжнародні страхові компанії до страхування воєнних ризиків, — Денис Шмигаль Україна планує залучати міжнародні страхові компанії до страхування воєнних ризиків, — Денис Шмигаль