• In English
 • Прем'єр-міністр: Розраховуємо на активну участь приватного сектору Великої Британії у відбудові України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 червня 2023 року о 19:39

  Конференція відновлення України в Лондоні — знакова подія, яка підсумовує зусилля української влади та дає поштовх новим досягненням. Про це Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив на прес-конференції з Міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

  «На основі створеної архітектури відновлення ми почнемо реалізацію конкретних проектів, які зараз необхідні українцям», — підкреслив Глава Уряду.

  Денис Шмигаль наголосив, що Велика Британія — один із ключових партнерів України у процесі відбудови. Зокрема, у сфері гуманітарного розмінування, розробки механізму страхування воєнних ризиків і створення міжнародного трастового фонду. А також у сфері використання інструментів державного експортного агентства Британії (UKEF) для проектів швидкого відновлення.

  «Розраховуємо також на активну участь приватного сектору. Задля цього пропонуємо конкретні проекти та можливості, впроваджуємо реформи та створюємо сприятливий інвестиційний клімат», — повідомив Прем'єр-міністр.

  Денис Шмигаль зазначив, що за підсумками Конференції очікується підписання низки двосторонніх угод між Україною та міжнародними партнерами у таких секторах як енергетика, сільське господарство, захист довкілля, інфраструктура та економіка.

  Прем'єр-міністр: Розраховуємо на активну участь приватного сектору Великої Британії у відбудові України Прем'єр-міністр: Розраховуємо на активну участь приватного сектору Великої Британії у відбудові України Прем'єр-міністр: Розраховуємо на активну участь приватного сектору Великої Британії у відбудові України