• In English
 • Україна отримає 6,5 млн євро від Хорватії та Іспанії на потреби гуманітарного розмінування
  Міністерство економіки України, опубліковано 11 жовтня 2023 року о 13:30

  Хорватія виділить 5 млн євро на потреби гуманітарного розмінування в Україні. Ще 1,5 млн євро на ці ж потреби пообіцяв виділити Уряд Іспанії. Про це стало відомо під час проведення Міжнародної донорської конференції щодо гуманітарного розмінування в Україні, яка відбувається у Хорватії.   

  На цей захід зібрались представники понад 40 іноземних держав - міністри оборони, закордонних справ, посли та керівники іноземних організацій. Українську делегацію очолює Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

  «Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович заявив, що вже завтра Уряд цієї країни ухвалить надання Україні допомоги у гуманітарному розмінуванні в розмірі 5 мільйонів євро. Також Міністр закордонних справ Іспанії з питань Європейського Союзу та співробітництва повідомив, що Іспанія виділить 1,5 мільйона євро на підтримку гуманітарного розмінування в Україні. Дякую партнерам за надану допомогу, адже гуманітарне розмінування — це одна із умов відновлення та подальшого економічного зростання нашої країни», - повідомила Юлія Свириденко.

  Нагадаємо, що раніше Україна і Хорватія підписали міжурядову угоду про співробітництво в сфері розмінування.