• In English
 • Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 липня 2023 року о 17:34

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонеллою Бассані та Віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Альфонсо Гарсією Морою.

  Під час зустрічі в присутності Прем’єр-міністра було підписано проект «Позика на підтримку політики розвитку та відновлення». Проект передбачає надання Світовим банком позики в розмірі 1,5 млрд доларів під гарантії Уряду Японії.

  Як зазначив Денис Шмигаль, кошти передбачені для зміцнення соціального захисту й надання допомоги людям під час війни та для відновлення економіки.

  Група Світового банку також планує мобілізувати більше 8 млрд доларів для нових програм в Україні. Зокрема, у сфері сільського господарства та соціальної політики. Про це йшлося під час зустрічі. 

  Сторони, серед іншого, обговорили підготовку оновленої оцінки потреб України на відновлення (RDNA3), яка, зокрема, включатиме збитки, спричинені підривом росією Каховської ГЕС. Крім того, IFC готує програму підтримки малого й середнього бізнесу в Україні.

  Прем’єр-міністр привітав відновлення роботи офісів у Києві та високо оцінив спільну роботу при Мультидонорській фінансовій платформі.

  «Вдячні за незмінну й вагому допомогу та розраховуємо на подальшу тісну співпрацю з командою Світового банку заради підтримки українців», — зазначив Денис Шмигаль.

  Загалом Група Світового банку спільно з партнерами мобілізували для допомоги Україні 34 млрд доларів. З них понад 22 млрд доларів уже надійшли до бюджету.

  Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр Україна отримає 1,5 млрд доларів позики від Світового банку під гарантії Уряду Японії, — Прем’єр-міністр