• In English
 • Удосконалено Правила надання послуг щодо поводження з побутовими відходами, – рішення Уряду
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 28 жовтня 2021 року о 15:01

  Встановлено чіткий механізм надання суб’єктами господарювання послуг з поводження з побутовими відходами у населених пунктах. А також спрощено механізм укладання договорів на надання відповідних послуг зі споживачами. Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання Уряду.

  «Внесення змін до постанови забезпечить запровадження уніфікованих правил надання послуг з поводження з побутовими відходами. Йдеться, зокрема, про введення типового індивідуального договору, який є публічним договором приєднання», – зауважила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

  Зазначимо, прийняття проекту постанови забезпечить приведення Правил та типових договорів надання послуг з поводження з побутовими відходами у відповідність до чинного законодавства. Також це дасть можливість співвласникам багатоквартирного будинку, які не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, та власникам індивідуальних (садибних) житлових будинків укласти індивідуальний договір про надання послуги з поводження з побутовими відходами, що є публічним договором приєднання.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Урядом розроблено План заходів, спрямований на розв’язання проблемних питань у сфері ЖКГ та затверджено Методику визначення заборгованості з різниці в тарифах.