• In English
 • Учасники програми пільгового кредитування на житло вже заселилися у власні оселі, - Мінветеранів
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 14 січня 2020 року о 16:54

  Родина ветерана Ігоря Андрійченка, який брав участь у Революції Гідності, а згодом взяв участь в АТО й воював за Україну на Донбасі долучилася до програми пільгового кредитування під 3% на 20 років для ветеранів та ВПО, яку впровадив Уряд. Наприкінці минулого року ветеран з Чернігова подав до місцевого відділу Держмолодьжитло заявку на участь та надав відповідний пакет документів і зрештою отримав кредит. І ось тепер родина ветерана святкує новосілля у власній оселі.

  «Сьогодні я маю на руках ключі від власної двокімнатної квартири в Чернігові. В ній ще робити і робити ремонт, але то вже приємні клопоти. В Щедрий Вечір хочу опублікувати пост вдячності нашої родини до Мінветеранів та Чернігівського відділення Держмолодьжитло, за ініціативою та при допомозі яких наша родина отримала пільговий кредит під 3% річних на придбання власного житла», - написав Ігор Андрійченко на своїй сторінці в соцмережі.

  Програму пільгового кредитування вдалося запровадити та оперативно профінансувати завдяки спільним діям Уряду та командній роботі низки відомств. На її реалізацію було виділено 200 мільйонів гривень і до неї змогли долучитись 1646 сімей ветеранів та внутрішньо переміщених осіб по всій країні.

  «Це пілотний проект, який ми спільно в Уряді вирішили зробити і спробувати запровадити в Україні. Незважаючи на невеликі терміни, які лишалися в минулому фінансовому році на його втілення, ми отримали понад 10 тисяч заявок. Це дало нам розуміння, що ми на вірному шляху і ця програма дійсно має попит в населення. Тепер отакі слова подяки від учасників програми дають сили та натхнення рухатись далі і розвивати аналогічну програму вже в цьому році», - наголосила  Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.