• In English
 • Прем’єр-міністр України закликав відсторонити керівника територіального управління Держлісагентства
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 січня 2020 року о 16:10

  «Закликав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства у відповідь на численні випадки незаконної вирубки лісів у регіоні. Жодних «чорних лісорубів» під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не буде», - зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук за результатами  наради з представниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів, яке очолив новопризначений керівник Андрій Заблоцький. 

  Глава Уряду висловив переконання, що «нахабне розкрадання українського лісу піде у минуле», ніхто не буде закривати очі на існування сірого ринку деревини.

  «Всі, хто планує і далі розкрадати державні ресурси, думаючи, що це, як завжди, зійде з рук — будуть звільнені з посад. А після розслідування відповідними правоохоронними органами — притягнуті до відповідальності», - запевнив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив новому очільникові  Держлісагентства провести масштабний аудит підприємств, за результатами якого ухвалити відповідні кадрові рішення. Це наступні області: Харківська, Житомирська, Чернігівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Львівська, Волинська.

   «Через незаконні вирубки лісів держава вже зазнала збитків на понад 1 мільярд гривень лише за останні декілька років. Це неприпустима історія, - наголосив Олексій Гончарук. – В Україні діятиме закон. Усі причетні до корупції будуть звільнені, а за результатами розслідування — притягнуті до відповідальності».

  Прем’єр-міністр України закликав відсторонити керівника територіального управління Держлісагентства Прем’єр-міністр України закликав відсторонити керівника територіального управління Держлісагентства