• In English
 • У Житомирі триває будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців-десантників
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 вересня 2018 року о 17:58

  У Житомирі, на території кількох військових містечок, триває реалізація масштабного проекту з будівництва гуртожитків для військовослужбовців контрактної служби Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Тут буде збудовано 8 гуртожитків для близько 1000 військовослужбовців.

  Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою на дві кімнати. На кожному поверсі обладнується кухня. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство. Облаштування інтер’єрів у новозбудованих гуртожитках поліпшеного типу відбуватиметься з врахуванням побажання самих військових. На спорудження кожного гуртожитку відведено 210 днів від початку робіт.

  «Нові гуртожитки поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників – це підхід, який дасть змогу якнайшвидше вирішити проблему забезпечення житлом молодих воїнів, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

  За 4 місяці виконання робіт вже зведені чотири двоповерхові будівлі. За словами підрядників, наприкінці року роботи мають бути завершені, і близько тисячі контрактників заселять у нові приміщення. Виконавець робіт об’єкта військового містечка №80 зазначає, що архітектурно-інженерні рішення індивідуальні, залежать від місцевого клімату, особливостей ґрунтів, їх гідрологічного режиму, сейсмічності тощо. Усі закупівлі проводяться виключно через систему державних закупівель ProZorro.