• In English
 • У Вінниці представникам Міністерства оборони України передали паливозаправники
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 лютого 2018 року о 17:36

  У Вінниці відбулась чергова відправка партії нових паливозаправників, які виготовлені на “45 експериментальному механічному заводі” до військових частин  Збройних Сил України. П’ять нових 12 тонних автоцистерн на базі всюдиходів КрАЗ-63221, зроблених фахівцями підприємства в рамках Державного оборонного замовлення, були передані представникам Міністерства оборони України.

  «До кінця цього року ми маємо виготовити ще 6 одиниць такої техніки. Але у зв’язку із збільшенням фінансування державних замовлень, підприємству надійшло завдання повідомити, які обсяги саме по такій техніці ми готові виконати у 2018 році. Ми підрахували, що спроможні вийти на чисельність 16 одиниць в силу того, що рік уже спланований. До того ж, ми продовжуємо модернізувати техніку для Міністерства оборони України, яка знаходиться на зберіганні. Упродовж року маємо «поставити у стрій» 30 одиниць техніки для служби пального», – розповів директор заводу Микола Чумак.

  За словами керівника підприємства, у планах – розробити нові зразки паливозаправників для Збройних Сил України. Це буде нове покоління спеціалізованої техніки, яка має прийти на заміну тієї, яка знаходиться на озброєнні і ресурс якої вичерпується.

  «Це буде не ремонт і не модернізація, а саме виробництво нової техніки. Завдання для нас дуже амбітне, складне і відповідальне. Цього року наше підприємство приступило до розробки нового проекту – розробки заправників для малої авіації. Зазначу, що такого завантаження як сьогодні, ми не мали давно. Крім цього, ми працюємо і над модернізацією свого підприємства», – зауважив Микола Чумак.