• In English
 • Канадські інструктори передають досвід сержантському складу Повітряних Сил ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 лютого 2018 року о 17:48

  У Василькові, на базі Центру підготовки сержантського складу Повітряних Сил ЗС України, вперше розпочалась підготовка на Курсі лідерства середнього рівня.

  Підготовка проводиться за участі представників Збройних сил Канади. Іноземні колеги мають оцінити роботу інструкторського складу Центру та проаналізувати наскільки програми Курсу лідерства, їх тематика відповідає стандартам підготовки, що проводиться у Школах підготовки сержантів країн – членів НАТО, а також надати інструкторському складу Центру, методичну допомогу у проведенні Курсів.

  Щоденно після закінчення занять, проводиться короткий брифінг, на якому іноземні інструктори динамічно та об’єктивно висловлюють свої погляди, щодо навчального процесу, майстерності викладачів та обговорюють питання, які допоможуть визначити, підсилити слабкі сторони та укріпити сильні.

  Підбиваючи підсумки роботи перших днів, іноземні інструктори зазначили, що інструкторський склад викладає матеріал на високому рівні, у встановлені часові рамки, а структура проведення занять та методика викладання дуже схожа з методикою, що проводиться у Школах підготовки сержантів країн – членів НАТО.