• In English
 • У Троїцькій громаді відкрили «Школу шляхетних людей»
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 21 серпня 2019 року о 10:05

  У Троїцькій ОТГ запрацювала «Школа шляхетних людей». Вона – для маленьких мешканців громади та їхніх батьків. У дітлахів розвивають навички самостійного життя, дорослим допомагають знаходити спільну мову з власними чадами. Проект реалізують за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

  Заняття проходять у сільських клубах Троїцького та Привовчанського.

  Дітей привчають до самостійного життя. Зокрема, разом із педагогами вони розробляють меню страв, після йдуть у маркет за продуктами. У такий спосіб навчаються формувати сімейний бюджет, а ще – готувати бутерброди, салати, борщ.

  Експерт з краси навчає дівчат догляду за волоссям, проводить заняття зі створення сучасних зачісок. Наприклад, плетіння. З підлітками спілкуються медики та психологи.

  У школі знайдеться місце і дорослим. Для них – різні батьківські тренінги та заняття з арттерапії.

  Вже заплановані сімейні «культпоходи» в кіно, театр та цирк. А ще – відвідування агропромислового комплексу. Діти потраплять якраз на жнива. Зможуть навіть спробувати себе комбайнерами.

  «Школа шляхетних людей» працюватиме до кінця вересня. У планах – організувати факультативи у навчальних закладах громади.

  Школу створили завдяки проекту «Громада для людини». Його здійснює Партнерство «Кожній дитині» за підтримки програми «U-LEAD з Європою».