• In English
  • ДАЗВ розширює роботу з норвезькими туроператорами для розвитку міжнародного туризму

    Експерти підприємств системи ДАЗВ, за підтримки Норвезько-Української торгово-промислової палати, представили туристичний потенціал зони відчуження туроператорам з Норвегії. Зокрема, вони продемонстрували наявні маршрути відвідування, плани щодо удосконалення туристичної інфраструктури та розвитку системи доступу на територію зони відчуження.

    «За минулі 5 років кількість туристів збільшилась вдесятеро і продовжує зростати. Переважна більшість – іноземці. Тому для нас важливо розширювати співпрацю із закордонними туристичними операторами, щоб якомога більша кількість людей змогла відвідати зону відчуження і отримати якісну та правдиву інформацію про Чорнобиль», - зазначає директор ДП «ЦОТІЗ» Володимир Кухарев.

    Презентація викликала схвальну реакцію норвезьких туроператорів і готовність до співпраці. Як зазначили у торгово-промисловій палаті, залучення міжнародних туроператорів до України є важливим напрямком роботи. Така співпраця сприяє поширенню знань про нашу державу у всьому світі і дозволяє зробити процес організації візитів максимально комфортним як для туриста, так і для організаторів.