• In English
 • У травні 2019 року НАЗК зафіксувало 400 порушень законодавства у сфері запобігання корупції
  Національне агентство з питань запобігання корупції, опубліковано 05 червня 2019 року о 11:43

  Національне агентство з питань запобігання корупції у травні 2019 року встановило 400 порушень законодавства у сфері запобігання корупції.

  Так, Національне агентство склало 359 протоколів про адміністративні правопорушення, затвердило 26 обґрунтованих висновків про виявлені ознаки правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також направило 14 приписів. З них: 8 приписів внесено з вимогою усунути порушення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень Закону, 6 приписів – за результатами перевірок державних органів.

  Крім цього, у травні затверджено 165 рішень про результати повних перевірок декларацій. За результатами перевірок у 11 деклараціях виявлено недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

  Також встановлено ознаки умисного неподання 15 декларацій.

  За порушення термінів подання декларацій складено 6 адмінпротоколів, за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані – 19 адмінпротоколів.

  Також Національне агентство склало 54 адмінпротоколи за недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та 1 адмінпротокол – щодо невиконання законних вимог Національного агентства.

  За порушення порядку подання звіту політичної партії Національне агентство направило до суду 25 адмінпротоколів, за порушення порядку надання або отримання внеску на користь політпартії – 251 адмінпротокол. Крім того, за невиконання законних вимог Національного агентства направлено до суду 4 адмінпротоколи.

  Нагадаємо, у квітні цього року Національне агентство зафіксувало 224 порушення антикорупційного законодавства.