• In English
 • У Солоному побудували сучасну домівку для дітей-сиріт
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 06 серпня 2020 року о 11:44

  Сучасний дизайн, затишні кімнати та власний дитячий майданчик на подвір’ї. У Солоному завершили зводити малий груповий будинок для дітей-сиріт. Будівництво – частина проекту «Родинний затишок». Нині готують документи для вводу об’єкта в експлуатацію, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Обласним коштом на Дніпропетровщині «з нуля» зводимо малі групові будинки. У сучасних та затишних оселях під наглядом педагогів будуть мешкати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для них створюємо умови, максимально наближені до домашніх, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вже завершили будівництво такого будиночка у Солоному. Наразі готуємо його до вводу в експлуатацію».

  В одноповерховій будівлі – 5 спальних кімнат. Кожна – на дві дитини. А ще, кімната для вихователя, простора ігрова, спільна вітальня, кухня та обідня зала.

  Поряд із будинком підрядники облаштували дитячий майданчик та вимостили плиткою доріжки. А ще – звели окрему будівлю для зберігання продуктів й котельню.

  Нині на Дніпропетровщині за типовим проектом зводять три малі групові будинки.