• In English
 • У січні-травні львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 34 млн грн втрат
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 червня 2021 року о 15:46

  За результатами 32 ревізій фінансово-господарської діяльності та 21 перевірки державних закупівель, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні-травні 2021 року, виявлено 138,3 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 34 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Понад 32,2 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів. 

  Правоохоронним органам передано матеріали 41 ревізії та перевірки закупівель.

  До адміністративної відповідальності притягнуто 60 осіб.

  За наслідками розгляду одержаних матеріалів контрольних заходів,  у т.ч. завершених минулого року, правоохоронці розпочали 10 досудових розслідувань, матеріали ще 6 контрольних заходів долучено до раніше розпочатих розслідувань. Також правоохоронні органи вручили 9 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів та 15 – за результатами участі працівників у перевірках правоохоронних органів.

  З початку року завершено 4 державні фінансові аудити діяльності суб'єктів господарювання та виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення на суму понад 43,5 млн грн. За результатами проведених аудитів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 9,2 млн грн та упереджено таких втрат на 25,9 млн грн.

  Об'єктам контролю надано 26 пропозицій для поліпшення їх фінансового стану. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на суму 60,9 млн гривень.

  П’ять інформацій про результати аудитів та 2 аудиторські звіти надіслано правоохоронним органам.