• In English
 • У шести громадах Дніпропетровщини відкриють нові ЦНАП
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 05 серпня 2019 року о 11:34

  На Дніпропетровщині облаштують ще декілька нових центрів надання адмінпослуг. Вони з’являться у шести громадах, місті Підгородне та селі Олександропіль. Ці території стали переможцями конкурсу від Програми «U-LEAD з Європою», розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

   «Комісія розглянула 179 заявок, що надійшли з усіх областей України. Конкурсний відбір пройшли 150 територій, серед них 8 – нашого регіону. Тепер громади повинні власним коштом відремонтувати приміщення під ЦНАП. Вони мають бути доступними для людей з інвалідністю та відвідувачів із дітьми. Така вимога Програми «U-LEAD». Після громадам допоможуть оснастити нові ЦНАП сучасною «начинкою», – зазначила Олена Тертишна.

  ЦНАП облаштують у  Богданівській, Іларіонівській, Лошкарівській, Новоолександрівській, Петриківській та Широківській ОТГ. Центри адмінпослуг також з’являться у Підгородному й Олександрополі.

  Програма «U-LEAD» закупить для ЦНАП нові меблі, комп’ютери. Будуть комфортні зони очікування для відвідувачів, дитячі куточки. Все за європейськими стандартами. Для підготовки майбутнього персоналу організують спеціальні тренінги.

  «Громадам допоможуть також облаштувати віддалені робочі місця ЦНАП у старостинських округах. Це зробить адмінпослуги ще доступнішими для селян», – додала вона.

  Нині на Дніпропетровщині – 60 ЦНАП та їхніх філій.