• In English
 • МІП: UATV розширив присутність у Німеччині
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 05 серпня 2019 року о 12:11

  Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UATV розширив свою присутність у Німеччині та став доступним у пакетах кабельного телебачення двох німецьких провайдерів телекомунікаційних послуг - Deutsche Telekom та MDCC. 

  Deutsche Telekom – це одна з найбільших у Європі телекомунікаційних компаній, яка пропонує широкий спектр телевізійних, мобільних та інтернет-послуг. UATV наразі доступний абонентам Deutsche Telekom у базовому пакеті некодованих каналів кабельного телебачення.

  Ще одним провайдером, абоненти якого мають змогу переглядати UATV, є MDCC (Magdeburg-City-Com GmbH), що надає жителям Маґдебурга доступ до кабельного телебачення, Інтернету та телефонного зв’язку. UATV наразі входить до основного пакета кабельного телебачення MDCC.

  Нагадаємо, що раніше телеканал UATV було включено до пакета оператора Glasfaser Ostbayern (бренд R-KOM), що надає телевізійні послуги у Східній Баварії.

  Канал UATV транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами – українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.