• In English
 • У селах Кіровоградщини будують сучасні лікарські амбулаторії
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 07 серпня 2018 року о 10:26

  На Кіровоградщині розпочинається будівництво сільських лікарських амбулаторій в рамках реформи сільської медицини. Зокрема, Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в області зареєстровано повідомлення про початок виконання робіт з будівництва лікарської амбулаторії в с. Протопопівка Олександрійського району.

  Замовник будівництва – Управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

  Майбутня амбулаторія площею 335 м² знаходитиметься на вул. Мисливська. Заклад, розрахований на 8 працівників медичного і обслуговуючого персоналу, буде оснащений необхідним медичним обладнанням і приладами та зможе приймати до 30 відвідувачів у зміну. До складу амбулаторії також входитиме житлова частина для проживання лікаря, а на території земельної ділянки передбачено будівництво гаража для легкового службового автотранспорту.

  Всього в області планують побудувати 18 амбулаторій за кошти державного та місцевого бюджетів. Реалізація цих проектів забезпечить доступність первинної медичної допомоги мешканцям багатьох сільських населених пунктів регіону, а також позначиться на якості надання медичних послуг.