• In English
 • У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 вересня 2021 року о 15:34

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде обговорив продовження конструктивної двосторонньої співпраці.

  «Вдячний за велику кількість проектів, які ми вже успішно реалізуємо спільно в Україні. Наша держава потребує довгострокових програм співпраці та інвестицій. На сьогодні пом’якшення впливу коронавірусу на економіку залишається найважливішим завданням Уряду», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Під час зустрічі в присутності Прем’єр-міністра України та Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії було укладено дві угоди:

  •    Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій. 

  •    Угода про позику (Проект «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів») між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

  «Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проекти. Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проектів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим», — відзначив Прем’єр-міністр.

  У Світовому банку зазначили, що організація є надійним партнером України та готова до довгострокової співпраці.

  У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку У присутності Прем’єр-міністра підписано дві угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку