• In English
 • З початку року в Запорізькій області населенню надано понад 47 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру

  Упродовж січня–серпня поточного року землевпорядники Запорізької області надали населенню 47 287 адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. З них 27 182 або 57% – надано на безоплатній основі. Ще 20 105 адміністративних послуг (43%) - на платній основі.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 2,29 млн гривень. Найбільші надходження – 2,23 млн грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 19 678 таких документів.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (17 750), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (5 070), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (4 272).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.