• In English
 • У поточному році за надані землевпорядниками адміністративні послуги до бюджетів Сумщини надійшло понад 3,2 млн гривень

  На сьогодні Головне управління Держгеокадастру у Сумській області надало громадянам та юридичним особам 257 593 адміністративні послуги. За ці послуги нараховано плату у розмірі 3,24 млн гривень.

  Переважну більшість адмінпослуг (219 524) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (74 957), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (66 160), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (17 226).

  На платній основі землевпорядники Сумщини надали 38 069 адмінпослуги. Отримані кошти перераховано до місцевих бюджетів Сумської області.

  Найбільші надходження – у розмірі 2,96 млн млн – отримано за видачу 33 593 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  За надання 2 446 викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) до бюджету надійшло 129,29 тис. гривень.

  За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркову державну експертизу землевпорядної документації бюджети поповнено на 125,98 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.