• In English
 • Державна прикордонна служба виплатила всім родинам загиблих та поранених прикордонників матеріальну допомогу
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 21 грудня 2018 року о 12:11

  В Україні з початку агресії Російської Федерації під час бойових зіткнень і обстрілів загинули 70 прикордонників. Ще 433 військовослужбовців отримали поранення, а 5 вважаються зниклими безвісти.

  Зазначимо, що Державна прикордонна служба постійно піклується про усі родини загиблих та поранених прикордонників. Наразі, відповідно до чинного законодавства, усім сім’ям прикордонників, які загинули захищаючи кордони України, виплачено матеріальну допомогу. В тому числі грошові кошти виплачено і сім’ї прикордонника Вадима Березенського, який загинув у цьому році під час виконання своїх службових обов’язків на Закарпатті.

  Загальна сума матеріальної допомоги родинам загиблих прикордонників склала 42 млн 389 тис. 500 грн.

  Не залишається поза увагою також жоден прикордонник, який під час виконання своїх обов’язків з захисту держави дістав поранення. Усім пораненим охоронцям державного кордону виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 15 млн 906 тис. грн.

  Державна прикордонна служба й надалі буде дбати про соціальне забезпечення військовослужбовців і їх родин та здійснювати виплати відповідно до законів «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві».