• In English
 • У поточному році кадастрові реєстратори Хмельниччини зареєстрували 26 575 земельних ділянок

  З початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Хмельницької області прийняли до опрацювання 46 250 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру, з яких на сьогодні вже опрацьовано 44 888, або 97% від загальної кількості. В середньому упродовж тижня фахівці приймають та розглядають близько 1 900 тис. таких заяв.

  Надання витягу із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні.

  У поточному році фахівці землевпорядної служби Хмельниччини видали 18 313 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (2 712), Кам’янець-Подільському (1 322) і Красилівському (1 278) районах Хмельницької області.

  За цей же період кадастрові реєстратори Хмельниччини зареєстрували 26 575 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (3 013) і у Кам’янець-Подільському районі (2 204) Хмельницької області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.