• In English
 • У МКІП відбулась стратегічна сесія щодо функціонування культури та інформаційної політики під час війни
  Міністерство культури та інформаційної політики України, опубліковано 11 листопада 2022 року о 17:41

  10 листопада Міністерство культури та інформаційної політики України провело стратегічну сесію щодо плану дій під час війни. Йшлося про зміну зовнішніх обставин, ключових макро параметрів та їх вплив на стратегії галузей.

  «Ми маємо бути готовими до будь-якого сценарію й планувати діяльність Міністерства, його ЦОВВ та сфери загалом в умовах нестабільності. І виходити з того, що турбулентність – це наша сьогоднішня стабільність»,– сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

  Загалом такі сесії Міністерство проводить, аби планувати роботу з урахуванням актуальних викликів сьогодення. До обговорення долучились: керівництво МКІП та представники всіх відомств, які належать до сфери управління Міністерства.

  «Перед нами сьогодні постають найважливіші питання – як забезпечити роботою та оплатою працівників сфери культури, як зберегти колективи та заклади, відновити ті, що постраждали або були знищені окупантами, захистити та відновити пошкоджені пам’ятки, в інформаційній сфері - зміцнювати механізми боротьби з російською дезінформацією та пропагандою, розвивати наш інформаційний продукт. Водночас продовжувати популяризувати українську культуру всередині країни та в світі, посилювати свою роль в побудові міжнародної системи інформаційної безпеки. Маємо багато викликів, але, впевнений, ми їх приймемо гідно. Працюємо далі задля перемоги та відновлення нашої країни», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики України.

  Нагадаємо, поза тим, що 40% державного бюджету на наступний рік спрямовано на оборонні видатки країни, бюджет на культурну та інформаційну сферу було збільшено.