• In English
  • У Мінмолодьспорту відбулась перша зустріч регіональних координаторів "Молодіжної столиці України"
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 грудня 2017 року о 17:58

    Національний конкурс “Молодіжна столиця України” - це відкрита платформа, до якої можуть долучитися всі зацікавлені сторони задля створення комфортних умов для розвитку молоді. На цьому наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема на першій зустрічі регіональних координаторів проекту, що відбулась 8 грудня в Мінмолодьспорту.

    “Важливо, щоб, незалежно від того, де живе молода людина, у неї була максимальна кількість інформації, можливостей і форматів реалізації себе із залученням у процес прийняття рішень, отриманням кваліфікованих і якісних послуг”, - наголосив Олександр Ярема.

    Заступник Міністра закликав дівчат та юнаків долучатися до проектів, які реалізують органи місцевої та державної влади. Посадовець, зокрема, поінформував про розширення можливості брати участь у конкурсі проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства.

    Про інтерактивний інструмент роботи з молоддю “U-Report” розповів Річард Герц.

    “Це онлайн-моніторинг думки, опитування, які проводяться у звичних для підлітків і молоді засобах спілкування, – СМС-повідомлення, Facebook, Messenger і Twitter”, - зауважив консультант з залучення молоді та партнерства ЮНІСЕФ.

    Координатор проектів Українського інституту міжнародної політики Марина Хромих зупинилась, зокрема, на методології проведення конкурсу та його просуванні у регіонах.

    Йшлося також про перенесення кінцевого терміну подачі заявки на участь у конкурсі на 10 січня 2018 року. Таке рішення ухвалено у зв'язку з проханнями краще підготувати конкурсні заявки, зібрати ініціативні групи, які здатні змінювати не тільки міста, але й всю країну.

    Координатори проекту поспілкувалися один із одним, обговорили подальшу діяльність та співпрацю.