• In English
 • У Мінмолодьспорт привітали переможців та призерів чемпіонатів Європи та світу з більярдного спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 21 серпня 2018 року о 15:55

  21 серпня у Мінмолодьспорту привітали переможців та призерів чемпіонатів Європи та світу з більярдного спорту.

  Нагадаємо, наприкінці липня за підсумками континентальної першості, що проходила в Нідерландах, українська національна збірна завоювала дві золоті, дві срібні та бронзову нагороду. За два тижні потому представники юніорської команди підкорили п’єдестал чемпіонату світу – Владислав Єленіч здобув «золото», Андрій Родіонов – «бронзу».

  Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович привітав медалістів та їх наставників, вручивши відомчі відзнаки.

  «Від Міністерства та Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, вітаю спортсменів, тренерів та федерацію більярдного спорту з високими досягненнями. У такий непростий для країни час, державі потрібні ваші перемоги», - підкреслив Ярослав Войтович під час нагородження.

  Подяку Мінмолодьспорту отримав і президент Федерації більярдного спорту України Ігор Масол. За словами очільника Федерації, протягом останніх кількох років українська команда показує високі результати на міжнародній арені і особлива увага зараз прикута до молодого підростаючого покоління. Окремі слова подяки Ігор Масол висловив Міністерству за підтримку збірної.

  У свою чергу спортсмени поділилися своїми враженнями від участі у масштабних турнірах та запевнили присутніх, що й надалі будуть демонструвати високі результати задля розвитку та престижу українського спорту.