• In English
 • Мінмолодьспорту посилює співпрацю з Корпусом Миру США в Україні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 21 серпня 2018 року о 15:53

  21 серпня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством молоді та спорту України та Корпусом Миру США в Україні. Підписи під документом поставили Міністр Ігор Жданов та директор Корпусу Миру США Майкл Кетовер.

  На думку Міністра, документ сприятиме поглибленню співробітництва у межах проекту "Молодіжний розвиток" задля формування лідерських якостей, активної громадянської позиції та залучення української молоді до суспільно-громадського життя країни.

  «Переконаний, що підписання з одного боку нібито формального документа, з іншого боку має велике політичне значення. Адже сприятиме подальшому розвитку співпраці між Україною та США в молодіжній сфері. Тож впевнений це дуже гарний і правильний крок», - наголосив Ігор Жданов.

  У свою чергу очільник Корпусу Миру США відзначив, що з початку співпраці організації з Мінмолодьспорту близько 400 волонтерів пройшли службу в Україні, які працюють над досягненням кращих результатів у справі розвитку молодіжної сфери: «Ми пишаємося тим, що маємо честь бути залученими до допомоги українському Урядові у сфері молодіжної політики. Зокрема, вирішення проблем молоді у сільській місцевості, у віддалених громадах, з вразливими групами населення, переселенцями. Особливо ми тішимося з того, що були залучені до роботи з молодіжними центрами та до процесу їх створення», - зазначив Майкл Кетовер.

  Участь у заході також взяли заступник Міністра Олександр Ярема, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, директор із програмних та тренінгових напрямків Пілар Робледо,  керівник проекту "Молодіжний розвиток" Наталія Бикова та представники департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту.