• In English
 • У Мінмолодьспорту обговорили зі спортивними федераціями медійну співпрацю
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 09 грудня 2023 року о 14:55

  8 грудня 2023 року у Міністерстві молоді та спорту України провели координаційну зустріч із представниками спортивних федерацій, які відповідають за комунікації з медіа.

  Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков розповів про важливість обʼєднання зусиль спортивної дипломатії та суспільного тиску для досягнення інтересів України на міжнародній арені.

  Радник очільника Мінмолодьспорту Юрій Свірідов та керівник пресслужби Міністерства Сергій Биков надали рекомендації комунікаційникам федерацій щодо об’єднання зусиль та подальшої співпраці на інформаційному фронті.

  Своєю чергою, головний редактор Tribuna.com Олег Щербаков показав успішні кейси співпраці влади та медіа у протидії російській пропаганді у спорті. Він пояснив, як саме пропаганда рф експлуатує тему спорту та як цьому протистояти. Також Олег Щербаков розказав, як медіа сприймають комунікації Мінмолодьспорту та спортивних федерацій.

  У ході зустрічі представники спортивних федерацій та Мінмолодьспорту обговорили, як посилювати одне одного та формувати політику єдиного голосу у спорті.