• In English
 • У Мінкультури розглянули пропозиції до Плану заходів з вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в 2018 році
  Міністерство культури України, опубліковано 03 березня 2018 року о 16:14

  Під головуванням першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко відбулось засідання з питань підготовки та проведення Дня вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

  У засіданні взяли участь представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства соціальної політики України, Українського інституту національної пам’яті, Державного підприємства «Кримський Дім» та Меджлісу кримськотатарського народу.

  Під час зустрічі були розглянуті пропозиції до Плану заходів з вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та обговорені необхідні подальші кроки для його реалізації.

  Нагадаємо, що 18 травня в Україні вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу - злочинної акції, спланованої керівною верхівкою колишнього СРСР та здійсненої радянськими каральними органами у 1944 році, яка призвела до масових людських жертв та завдала непоправної шкоди кримськотатарському народу, трагічним чином вплинула на його історичний шлях.