• In English
 • У Мінфіні провели більше 50 погоджувальних нарад з головними розпорядниками коштів у рамках підготовки проекту держбюджету-2021
  Міністерство фінансів України, опубліковано 02 вересня 2020 року о 11:11

  Більше 50 погоджувальних нарад з головними розпорядниками бюджетних коштів (ГРК) провели перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін, заступник Міністра фінансів з питань євроінтеграції Юрій Драганчук, заступники Роман Єрмоличев та Олександр Кава.

  До 20 серпня ГРК надсилали до Мінфіну бюджетні запити щодо обсягу видатків, які будуть покладені в основу проекту державного бюджету на 2021 рік. Всі вони були опрацьовані фахівцями структурних підрозділів щодо визначення відповідності основним напрямам та розрахунку проекту держбюджету.

  На сьогодні триває активний процес підготовки Державного бюджету на 2021 рік, під час якого і далі проводяться обговорення та уточнення з ГРК у робочому порядку.

  «Проект Державного бюджету готується на основі затвердженого Урядом оновленого макропрогнозу на 2021 рік та бюджетних запитів головних розпорядників коштів. Мінфіном проведено велику роботу щодо відповідності цих запитів, відбулося більше 50 узгоджувальних нарад, і зараз ми в процесі формування проекту держбюджету на наступний рік. Нам важливо, щоб бюджет був реалістичним, тобто реальним для виконання, і збалансованим, де всі видатки мають бути підкріплені доходами», – зазначає Міністр фінансів України Сергій Марченко.

  Сформований Мінфіном проект Державного бюджету України на 2021 рік подається Кабінету Міністрів для розгляду та прийняття рішень.

  Відповідно до Статті 37 Бюджетного Кодексу України Кабінет Міністрів України схвалює проект закону про Державний бюджет України та подає його разом з відповідними матеріалами Верховній Раді України та Президенту України не пізніше 15 вересня.