• In English
 • У Мінцифри розроблятимуть освітні програми з цифрової грамотності та започаткують цифрові хаби
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 01 квітня 2021 року о 15:37

  Міністерство цифрової трансформації України і Tech StartUp School домовились розробити та імплементувати освітні програми та курси для розвитку цифрових навичок.

  А також започаткувати спеціалізовані хаби й цифрові екосистеми для стимулювання і створення цифрових інновацій та інноваційних технологічних підприємств та стартапів, розвивати проекти інклюзивності із використанням цифрових технологій, спільно створювати контент для забезпечення розвитку інформаційного суспільства, цифрових навичок та цифрових прав громадян.

  Для цього Мінцифри підписала меморандум з Науковим парком Національного університету «Львівська політехніка».

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що співпраця з Tech StartUp School відбудеться в рамках національного проекту Дія.Цифрова освіта, мета якого — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

  Директор Наукового парку Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак наголосив, що інноваційна локація Львова та середовище для продукування свіжих ідей і успішних стартапів з радістю долучається до масштабного національного проекту з розвитку цифрової грамотності.