• In English
 • У Миколаївській опорній школі відкрили сучасний дитсадок та інклюзивно-ресурсний центр, - Дніпропетровська ОДА
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 21 грудня 2018 року о 12:40

  У селі Миколаївка Новомосковського району на Дніпропетровщині велике крило місцевої опорної школи відвели для дошкільнят. У садку – все нове, від покрівлі до комунікацій, енергоефективний фасад. Просторі затишні ігрові та спальні. На першому поверсі облаштували інклюзивно-ресурсний центр. Його фахівці допомагатимуть розвиватися особливим дітям. Такі умови для малечі Дніпропетровська облдержадміністрація створює в різних куточках регіону. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

  «Маленькі мешканці Дніпропетровщини мають навчатися й виховуватися у сучасних умовах. Реконструюємо понад 30 опорних і основних шкіл. Осучаснили й крило для дошкільнят у Миколаївській опорній школі. Там – все для різнобічного розвитку малечі», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

  У новому садку – спальні й ігрові для трьох груп. Загалом він зможе прийняти 60 малюків. Дві групи вже набрали.

  На першому поверсі відремонтованого приміщення облаштували інклюзивно-ресурсний центр. Там – ігрова, ресурсна кімнати, кабінети дефектолога, логопеда, корекційного педагога та психолога. Є і мультимедійна дошка. Все – для розвитку малечі Новомосковського району з особливими освітніми потребами.

  Фахівці інклюзивно-ресурсного центру вже допомагають розвиватися понад двом десяткам дітлахів.