• In English
 • У Мелітополі відкрили сучасну дитячо-юнацьку спортивну школу
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 червня 2021 року о 15:30

  Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт перебуває з робочою поїздкою в Запорізькій області з інспекцією спортивної інфраструктури. Він також побував на відкритті повністю відремонтованої ДЮСШ № 3 в Мелітополі. Споруда була введена в експлуатацію ще в 1989 році. З того часу будівля жодного разу не реконструювалась. Але в 2020 році завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банком розпочався масштабний капітальний ремонт закладу. 

  «Мене тішить те, що ми продовжуємо відкривати не тільки великі олімпійські комплекси, а й дитячо-юнацькі спортивні школи для українського підростаючого покоління. І сьогодні ми можемо споглядати на чудовий результат трудомісткої та сумісної праці між Європейською стороною та місцевою владою», - наголосив Міністр.

  Відтепер діти тут зможуть обрати вид спорту за бажанням: дзюдо, гандбол, баскетбол, сумо, вільна боротьба, плавання чи художня гімнастика. Тут також зможуть займатися внутрішньо переміщені особи. 

  «Вже готується до введення в експлуатацію сучасний басейн на базі цієї ДЮСШ», - додав Вадим Гутцайт.

  Міністр молоді та спорту відвідав спортивний центр з льодовою ареною, на якому розпочато будівництво.

  «Цьогоріч у різних областях України за програмою Президента «25 спортивних магнітів» за рахунок субвенції будуть профінансовані 11 спортивних об’єктів. Об'єкт у Мелітополі не став виключенням і увійшов до цього списку. Саме за рахунок субвенції оздоровчий центр з льодовою ареною отримав 80 млн гривень», - зазначив Вадим Гутцайт.

  Після завершення робіт об’єкт буде відповідати вимогам для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, а також навчально-тренувальних зборів з таких олімпійських видів спорту, як: шорт-трек, кьорлінг, ковзанярський спорт, хокей з шайбою, фігурне катання на ковзанах.