• In English
 • У Маріуполі підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва, – Олексій Гончарук
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 жовтня 2019 року о 13:35

  На Інвестиційному форумі в Маріуполі RE: think. Invest in Ukraine¸ який відбувся 29 жовтня, підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  «Наша команда представила 120 готових інвестиційних проектів, – повідомив Глава Уряду. –  Разом зі Світовим банком запускаємо роботу Фонду міжнародної партнерської підтримки – для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу».

  Серед важливих документів, які підписані на Форумі – Меморандум з Київстаром, Vodafone, lifecell та Інтертелекомом про перерозподіл частот для забезпечення якісного та швидкого інтернету на території всієї України. Це означає, що мобільні оператори мають спільний план дій щодо забезпечення покриття 4G у селах та на дорогах протягом наступних 4 років.

  Також Уряд та ЄБРР підписали Меморандум про фінансування регіональних доріг. Перший транш на відновлення місцевих доріг – €300 млн.

  «Не менш важливий документ – Меморандум із віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Джорджиною Бейкер про порозуміння між Урядом України та IFC щодо державно-приватного партнерства, – зазначив Олексій Гончарук. – Наші міжнародні партнери інвестуватимуть свої знання і досвід у сфері концесії».

  Прем’єр-міністр подякував  всім інвесторам та гостям  за довіру.

  Нагадаємо, що загалом Форум зібрав  понад 700 гостей з усіх куточків світу.

  У Маріуполі підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва, – Олексій Гончарук