• In English
 • Кадастрові реєстратори Рівненщини опрацювали більше 128 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Рівненської області опрацювали 128,7 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру (за аналогічний період 2018 року - 74 тис. звернень).

  Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

  За цей період фахівці зареєстрували 44,2 тис. земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок зареєстровано  у  Дубровицькому  ( 6,3 тис. ділянок), Рівненському ( 5 тис. ділянок), Сарненському ( 4,6 тис. ділянок), Дубенському ( 3,9 тис. ділянок) районах Рівненської області.

  Також фахівці землевпорядної служби Рівненщини  виправили  1,5 тис. технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.