• In English
 • У Львові відбулося чергове засідання Колегії Казначейства
  Державна казначейська служба України, опубліковано 16 травня 2019 року о 16:59

  16 травня у Львові відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства під головуванням Голови Казначейства Тетяни Слюз.

  У роботі Колегії взяли участь начальники головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, начальники управлінь Казначейства в Львівській області та керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства у Львівській області. Загалом – близько 80 учасників засідання.

  До роботи Колегії в режимі відеоконференції зв’язку та аудіотрансляції долучилися керівники самостійних структурних підрозділів апарату Казначейства, заступники начальників та керівники самостійних структурних підрозділів головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства.

  В першу чергу Тетяна Слюз звернула увагу на питання забезпечення вимог протипожежної безпеки в приміщеннях, де працюють казначеї.

  На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі питання:

  - про створення системи внутрішнього контролю в органах Казначейства;

  - про запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN та стандарту ISO 20022 в СЕП НБУ;

  - актуальні питання нарахування та оплати праці в органах Казначейства;

  - про результати подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в Державній казначейській службі України та її територіальних органах.

  Очільниця Казначейства детально зупинилася на кожному з питань порядку денного Колегії, ставлячи додаткові запитання доповідачам.

  Начальники головних управлінь Казначейства долучилися до обговорення нагальних питань, спираючись на практику роботи.

  На завершення засідання Голова Казначейства подякувала усьому колективу за активну роботу, професіоналізм та відданість справі та побажала усім здоров’я, наснаги та миру.