• In English
 • У Кувейті відбулося IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 14:11

  8 листопада у Кувейті під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка та Міністра торгівлі і промисловості Держави Кувейт Халед Насер Аль-Роудані відбулося IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

  У ході засідання сторони обговорили питання співробітництва України та Кувейту в аграрному секторі, у галузі енергетики та промисловості, культури та мистецтва, туризму, освіти та охорони здоров’я, в інформаційній сфері тощо.

  «Проведення засідання нашої Комісії стало логічним продовженням  домовленостей, досягнутих Президентами обох країн у рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Держави Кувейт у березні цього року, та стане гарною нагодою для подальшого розвитку взаємовигідної співпраці між нашими країнами», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко після завершення засідання.

  За його словами, відбувся конструктивний обмін думками щодо подальшого розвитку українсько-кувейтського співробітництва, накреслені перспективи співпраці і плани роботи на майбутнє, реалізація яких забезпечить розвиток взаємовигідного співробітництва між двома країнами і буде сприяти виходу міждержавних відносин на якісно новий рівень.

  Українська сторона запропонувала розглянути можливість включення державних ТВ-каналів (зокрема, телеканалу іномовлення UA/TV) у перелік адаптованих каналів, що здійснюватимуть свою трансляцію на території Держави Кувейт. А також окремо розглянути питання щодо можливості включення телеканалу іномовлення UA/TV у готельні мережі Держави Кувейт.

  «На засіданні Комісії були визначені нові перспективні напрямки та проекти на основі стратегічних інтересів обох країн. Сподіваюся, що домовленості, досягнуті в ході нашого засідання, сприятимуть подальшому зростанню двосторонньої торгівлі, пожвавленню активності ділових кіл, активізації експортної діяльності і залученню кувейтських інвестицій в економіку України», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  За результатами засідання був підписаний Протокол IV засідання спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва, Угода про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт у сфері культури та мистецтва та Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у сфері туризму.