• In English
 • Павло Розенко ініціює укладення Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у галузі охорони здоров’я
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 13:29

  Сьогодні, 8 листопада, у ході офіційного візиту до Держави Кувейт Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зустрівся з Міністром охорони здоров'я Кувейту Баселем Хамуд Ас-Сабахом.

  «Співробітництво в галузі охорони здоров'я є одним із найперспективніших напрямів взаємодії між нашими державами, тому потребує контактів на високому рівні. Співпраця між медичними центрами наших країн, зокрема шляхом укладення контрактів для лікування громадян Кувейту в Україні, а також відкриття філій українських центрів у Кувейті, безумовно, відповідає інтересам обох держав», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

  Сторони обговорили можливість співпраці між Міністерством охорони здоров'я Кувейту та українськими медичними центрами, зокрема, питання направлення кувейтських пацієнтів до українських медичних центрів та відкриття філій українських провідних медичних центрів у Кувейті.

  Павло Розенко також ініціював укладення Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво в галузі охорони здоров’я.  «Започаткування договірно-правової бази у сфері охорони здоров’я є дуже важливим для активізації співробітництва у сфері охорони здоров’я. При відповідній підготовці зазначений документ може бути підписаний вже найближчим часом», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Павло Розенко висловив вдячність Уряду Кувейту за виділення фінансової допомоги на розвиток Міжнародної клініки відновного лікування під керівництвом професора Володимира Козявкіна  у  2017 р. та на придбання обладнання для Інституту серця МОЗ України у 2018 році.

  Для продовження обговорення всіх цих та інших актуальних питань співпраці, а також для ознайомлення з діяльністю провідних науково-медичних центрів України Павло Розенко запросив Баселя Хамуд Ас-Сабаха відвідати Україну.